| Alex52694 a întrebat:

dati-mi niste replici de agatat fete

Răspuns Câştigător
| Catalinhhh a răspuns:

Salut!

Nu mai merg treburile astea prin 2015 - 2016... Încearcă să te bagi în seamă cu ele să fii amuzant la fete le place să le faci să râdă foarte mult!

La mulți ani!

3 răspunsuri:
| AtâteaCondiții1243 a răspuns:

Eu personal daca ar veni unu' la mine si mi-ar zice :''Ai o harta? Ca m-am pierdut in ochii tai.'' L-as scuipa.
Nu agati fete cu replici, ci prin gesturi.
Bafta!

| Mihaaa24 a răspuns:

Dacă vei reuşi să agăţi o fată cu replici ieftine luate de pe net, înseamnă că fata respectivă nu e prea deşteaptă. De exemplu: "Tatăl tău e vânător? Că mi-ai împuşcat inima!", "Ai picat din cer? Că ai faţa mutată.". Fetele deştepte apreciază personalitatea cuiva şi dacă le spui asta, va fi bine. Dar slabe şanse dacă ai începu aşa.