| Codruta a întrebat:

Imi dati si mie un link` unde as putea sa vad reclama aia de la Vodafone in care Paul ii zice Cristinei " Cristina Cristina Cristina esti foarte foarte foarte misto misto misto laughing " plsss :*

Răspuns Câştigător
| djflo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=5h0OFIt95ok asta e :) djflo01 mess pentru alte detalii :)

1 răspuns:
| Alii a răspuns:

Zice "Alo alo alo alo.Cristina Cristina Cristina...estii.Foarte foarte foarte. Mijto misto misto. Ce nu e ie ie ie ie:))):)))

Aja faceam misto de o colega:-@. E prea smechera:-j

Aloo alo alo.Luiza luiza luiza.Esti esti esti. Foarte foarte foare...Hidoasa hidoasa hidoasa=))

Isi pune parul pe fata si incepe sa se scobeasca in nas si mai e si in prima banca:)):)))

Nu am gasit`o pe aia.:(. Daca o gasesc iti trimit mesaj:d

da imi place mult asta :)):))

http://www.youtube.com/watch?v=DxN8fpDeHek&feature=related