| AaAaAaAaAaA a întrebat:

Imi doresc ff mult o pisicuta dragalasa, dar mama si tata sunt cam contra(jumi, juma), cum ii pot convinge? Idei?

Răspuns Câştigător
| тøхх a răspuns:

Ii rogi frumos pe parintii tai, le spui ca o sa ai tu grija de ea... O inveti sa isi faca treburile afara, tu o s-o hranesti, ii faci o baitsa cand e cald, la vara...Si daca e de acord, poate ii ei si o zgarda pentru purici, ca atunci cand o ti in casa sa nu aiba. :d Incearca, sa speram ca o sa mearga. Bafta! Daca e buna indeea mea, plz fundita!; P

1 răspuns:
| AaAaAaAaAaA explică:

Crezi ca nu am incercat? Oricum, eu stau la bloc, nu o pot duce afara si cred ca daca o sa-mi fac ceva ordine prin casa si im camera mea(Triunghiul Bermudelor) o sa mearga, sper...ca mami asa vrea, dar cine poate pastra ordinea la mine in camera?