SoftCristi
| SoftCristi a întrebat:

Imi doresc sa fac revelionul in Brasov, impreuna cu prietena mea, dar nefiind brasovean, nu stiu unde. Bani prea multi nu sunt disponibili, apartament am in oras, deci caut ceva fara cazare.
Cine, unde ma invita? big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-ti prietena sa-si faca parul si tu aranjeaza apartamentul frumos cu tematica SEX si stati si va giugiuliti toata noaptea sau iesiti pe strada? la un moment dat (fara sa va mai giugiuliti haha). Serios, locurile care organizeaza petreceri de revelion sunt foarte plictisitoare si enervante si ajungi la concluzia ca mai bine stateai acasa. Bafta multa si petrecere frumoasa!

| Brittanie a răspuns:

Buna Cristi! happy Te invit eu cu mare drag! Cu o conditie : sa imi aduci cateva ecleruri big grin

| Jennelle a răspuns:

Te invit eu cu mare drag! happy Dar ai bani de avion? Eu stau in UK