| vasyjoy a întrebat:

Imi doresc sa ma mut cu un prieten intr-un apartament, casa, garsoniera in Oradea pe timp de vara 3 luni dar nu stiu daca inchiriaza cineva in acest regim... caut ceva cu pana in 3 milioane pe luna, dar nu prea sti cum sa procedez fiindca sunt dintr-o Localitate de langa din Sanmartin aproape de oras... sfaturi?

1 răspuns:
| ShadowRed a răspuns:

Dap, incearca sa intebi la acea companie printrun email daca se poate asa ceva.
Tebuie sa gesesti ceva convenabil intre incercarile 2-4 (emailurile trimise)