| thisissolawl a întrebat:

Imi place foarte mult sa dansez si vreau sa invat niste miscari, dar eu nu vreau dansuri, sa se miste repede, vreau ca sa pot intelege ceva, sa nu se miste aia repede incat sa nu intelegi cum se face miscare. Sper ca ati inteles ce vreau. Imi dati site-uri cu miscari de dans din care sa pot intelege? Sa fie street, hip-hop, Ms

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=yj_gECf8hfk si mai sunt si alte filmulete acolo pe pagina :) sper sa-ti fie de ajutor :)