| Șttefania a întrebat:

Imi place foarte mult sa vorbesc in Engleza si as vrea sa comunic cu cineva din alta tara pe messenger. Stiti un id de copii din alta tara[care sa nu vorbeasca Romana] Funda

8 răspunsuri:
| AlexutsSsa96 a răspuns:

Daca stii atat de mult sa vb engleza...n`ai putea sa ma ajuti si pe mine sa invat engleza?love struck:*

| Aylee a răspuns:

.Dami mesaj privat, iti voi da id.

| Șâret a răspuns:

Am eu o prietena.Iti dau acum PM.

| 0marry0 a răspuns:

Daca vrei sa vorbesti engleza, intra pe siteul http://omegle.com/
Intri in mod anonim (nu te inregistrezi, nu dai mail) si vorbesti cu persoane aleatoare din intreaga lume.
Eu momentan corespondez cu un scotian, un englez si un tip din Mumbai :).

| TheLastDancer15 a răspuns:

@0marry0 site-ul omegle.com e pentru 'horny people' daca tot e vorba de engleza. am intrat acolo, si dupa primele conversatii am ramas masca. am draume pe viata laughing. te sfatuiesc sa nuwinking scuze ca zic despre raspunsul tau, dar e adevarul...
@Mari, pe facebook gasesti persoane din toata lumea si poti lua de acolo cate id-uri vrei. bafta!

| 0marry0 a răspuns:

@TheLastDancer15
Logic ca gasesti si idioti "horny" rolling on the floor... dar macar acolo esti complet anonim si poti sa iesi din conversatie cand vrei...
Eu am dat de tot felul de specimene, dar am dat si de multe persoane calumea, cu care am ce vorbi pana si acum happy.
Odata m-am "duelat" o ora cu o tipa din Canada, in legatura cu cine e mai bun dintre Superman si Batman.
Altadata m-a luat unul cu filozofia vietii... e mult mai greu sa filozofezi in alta limba, mai ales cand nu mai ai la dispozitie cuvinte inteligente

| 0marry0 a răspuns:

(asta-i continuarea commentului de mai sus, pe care idiotul de TPU a decis sa nu mi-o publice):
Si un tip din Morocco (Africa de Nord) mi-a explicat putin cum e pe acolo, la scoala si chestii de genu'.
Cu o americana din California am ras doua ore, in timp ce ii insiram toate stereotipurile legate de liceu si oameni, iar ea mi le aproba sau dezaproba... Pot sa spun ca filmele sunt mai realiste decat par...
Deci am cunoscut si persoane cu care am putut intretine o conversatie happy.