| fuckininsomnia a întrebat:

Imi poate recomanda cineva filme gen Saw?

Răspuns Câştigător
| Evaa a răspuns:

Iti sugerez : hypercube, House of nine, Wrong Turn, House of wax, Candyman, The Omen, Death Tunnel.

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Iti recomand si un serial, Dexter. Nu este chiar atat de asemanator, dar e captivant, ocupa mai mult timp si sigur iti va place daca-ti place saw.

| rey a răspuns:

Nine dead

| Eva9610 a răspuns:

Adica filme de groaza? Daca da, iti recomand pe langa lungul sir de filme scrise de evaaa si The Grudge(1, 2, 3). Este foarte tare, dar varianta japoneza este mai bine sa o vezi. Este mai infricosatoare!