| nonameih0000 a întrebat:

Imi poate spune cineva cam cat costa o chitara clasica?

Răspuns Câştigător
| yumeee a răspuns:

Depinde. Dacă eşti începătoare îţi recomand o Hora, sunt cele mai potrivite începătorilor, din punct de vedere al calităţii şi al preţului. (e în jur de 2-3 mil dacă ţi-o iei nouă, dar aici in Braşov de ex. e un magazin second hand de instrumente unde are unele super ok, maxim 1 mil şi jumătate).
Dacă eşti avansată, o chitară clasică mai brandy e în jur de 4-5 milioane.
O zi faină!

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Vreo 3 mil

| IustinaSiAtat a răspuns:

In jur de 3-5 milioane.mai mult nu costa.

| al3xby3x a răspuns:

Pai nu stiu dar crd ca eh scumpp ehh vei gasi u cat costawinking

| eddyasroma1997 a răspuns:

Poi, pe internet se poate gasi la 200-300 ron, sau 500. Daca vrei iti dau si site. http://www.soundstudio.ro/......a_clasica/ Transportul este gratiut:P

funda?