| Rikudou a întrebat:

Imi poate spune cineva cam in aproximativ cat timp primesc mail-ul de confirmare a adresei de e-mail? e vorba de insasi site-ul TPU

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

În mod normal în secunda următoare, dar sâmbăta şi duminica e foarte încărcat site-ul, toată lumea e călare pe el şi nu face faţă... Cam 15 minute probabil...

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente, iar dacă server-ul este supraîncărcat, trebuie să mai aștepți.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Misu1997 a răspuns:

Maxim 5 minute.

Răspuns utilizator avertizat