| Karamya a întrebat:

Am si eu o problema si sper sa ma ajutati sa o rezolv happy
Deci, mi-am facut cont de TPU si imi scria ca s-a trimis mesajul acela de confirmare a adresei...si eu defapt nu am primit nimic pe adresa mea de mail.M-am uitat sa vad daca nu cumva am gresit vreo litera,dar sunt identice adresele! Stiti de ce nu primesc niciun mail?
Si am asteptat o gramada de timp, daca este vorba ca nu am asteptat destul... sad
Va rog, ajutooor!

2 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Ba fetito tu stii ca trebuie sa bagi acea adresa de e-mail pe care ai bagat-o contului tau de pe TPU? Mai baga o data adresa de e-mail pentru confirmare! Si verifica si prin Spam.

| TeoCaramel a răspuns:

Vezi poate le ai in Spam si nu in Inbox. Si daca nu, retrimiteti din nou. happy
Sper ca te-am ajutat.