| cucaracia a întrebat:

Imi poate spune cineva va rog de ce nu-mi mai apar icoanele si startul pe desktop? Imi apare doar imaginea de fundal. sad Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Dacă nu-ţi apare bara de start apasă în acelaşi timp butoanele ctrl+alt+del deschide un task manager din meniul aplication dă "new task" şi scrie în fereastra care apare "explorer".

24 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Click dreapta pe desktop - arrange icons by - show icons.

| cristina93 a răspuns:

Vezi la Start, sunt toate acolo, iale de acolo si punele pe desktop

| Pettricaaa a răspuns:

Probabil ti-au intrat virusi trojani in pc.asa am patit si eu si am fost nevoit sa-mi schimb windows-ul

| ghinionist a răspuns:

Ctrl+alt+del -> task manager -> new task -> desktop, apoi click dreapta pe desktop si vezi sa nu ai debifat Show Desktop Icons

| cucaracia explică:

Numi apare startul! sti sa citesti? si eu aveam icoane pe desktop k stiu sa le pun de la start da nu-mi mai apare nimic.

| cucaracia explică:

Nu apare nimic daca dau click dreapta. sad

| cucaracia explică:

Dar nu-i vorba doar de icoane nici startul nu apare deloc.

| cucaracia explică:

Uitati-va la raspunsul castigator... merge!smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel si nu stiu cum sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza widul ca altfel nu faci nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie nu-mi aparea iconitele si am facut
Click dreapta pe desktop - arrange icons by - show icons.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai ctrl+alt+delete new task sau dai ai windows-ul in romana scrie activitate nou si scie acolo explorer am patit si eu la fel dar nu ce ii dau reset imi apare iar desktop-ul gol si nu stiu cum sa-l fac Help please

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca nu merge nici cu explorer? Atunci ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e raspunsul castigator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi merge daca scriu explore...imi zice ca "windows not find..." altfel cum pot face? ajutati-ma pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nici mie nu-mi apare nimic si nu stiu ce sa fac amdat acolo dar nu a mers sinumi apare new task unde dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care este raspunsul castigator?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfot cristi esti tare mersi mult

| ramonika53 a răspuns:

Ca sa iti apara iconitele apasa click dreapta pe desktop arange icons by si show desktop icons... faci asa de 2 ori

| GarryOfLivia a răspuns:

Da si mie nu imi apare nimic pe desktop nici bara si daca scriu la new task explore cum ziceti voi imi da o eroare:wondows cannot find explore plz help nu stiu sa formatez windowsu helpppp

| manvswild22 a răspuns:

Incearca asta: dai click dreapta pe desktop, "Arrange icons by" si dai click pe "Show desktop icons".

| k1nwow a răspuns:

Ai incercat sa dai un restart la PC?! Dai!

| george98ionut98 a răspuns:

Si eu am patit la fel dar mie imi apareau icoanele dar imi apareu cu imaaginea de la WINRAR