| ToySolider a întrebat:

Imi poate traduce cineva fraza asta : Never compromise. Not even in the face of armageddon. - in romana?

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Ce ma amuza cand scriu astia 25% din fraza/propozitie si aia gresita dupa care pun un emoticon d-ala "trust me!"

Niciodata nu face compromisuri.Nici macar in fata armageddon-ului.

sau

Sa nu faci compromisuri nici macar cand vine armageddon-ului.

4 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Nici un conpromis. Nu chiar in fata Amaghedon

| 2B a răspuns:

Nu chiar in fata armaghedonului!winking

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Sa nu faci compromisuri nici macar cand vine sfarsitul lumii.

| vlad11222343 a răspuns:

Niciodată compromisuri. Nu chiar în fața lui Armaghedon