| AlExUtZu4423 a întrebat:

Imi puteti da un linck de download la melodia "Selena Gomez - Everything Is Not What It Seems" originala ci cea lunga. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KeshaTikTok a răspuns:

E ceva mai complicat. Asculta: scrii pe youtube melodia, dai sa cante, si sus, dai COPY la link. Dupa ce ai copiat link-ul, deschizi alta pagina de web, scrii pe ea DOWNLOAD YOUTUBE, dai pe prima, acolo e o caseta cu un link, il stergi, si pui link-ul tau, dai pe PASTE, apoi dai CONVERT VIDEO, astepti, putin mai sus, dai pe DOWNLOAD, astepti. Si gata. Daca nu merge, fa mai cu atentie.

1 răspuns:
| danialex a răspuns:

Cauta si tu ca sunt atatea pagini cu muzica sau cumparati un cd!