| DenisaAntonia09 a întrebat:

Va plc melodia: Selena Gomez-Spotlight?

Răspuns Câştigător
| OHmyGosh a răspuns:

Coxx,este vocea eitongue.Ii cunosc foarte bine vocea si ea este.Sel are un fel de a canta,ca nu stiu prea bine sa-ti explic,dar cred ca ma intelegi...ea face ca niste intreruperi de voce(eu iubesc cum sunalove struck).
Mie imi place"Spotlight", ca toate melodiile ei."Spolight"e foarte vesela, iar eu o am pusa ca alarma dimineata.Topai din pat cand o aud.

3 răspunsuri:
| coxx a răspuns:

Melodia asta chiar nu imi place :P
nici vocea nu seamana cu a ei :P
si in plus zici ca ii si o manea. nu ii reusita
http://www.youtube.com/watch?v=Ff_jtJfX0Hs

funda?

| OHmyGosh a răspuns:

Coxx,tu macar stii ce sunt manelele? si la ce instrumente se canta? esti proasta.tu nu ai invatat la muzica sau ce? esti paralela cu viata, bai fetito!
nu seamana de loc cu manele.esti proasta de pici.

| DenisaAntonia09 explică:

Ok
doar intrebam, ca intr-un fel nici mie nu imi plc