| addelinaa a întrebat:

Imi puteti da un link cu cartea "Jocul Seductiei-neil staruss" unde o pot citi online, plz

Răspuns Câştigător
| Bloody Flower a răspuns:

Adevarul este ca romanul nu se gaseste online (cel putin eu m-am chinuit sa-l caut si fara rezultat)... Dar iti pot da un link in care poti sa o cumperi... Sper ca asta sa te ajute daca chiar esti interesata in aceasta carte.
http://www.nemira.ro/bonton/jocul-seductiei--1189
Sau poti intreba pe cineva de la tine daca o are sau ceva de genu.

1 răspuns:
| scoaladeseductie a răspuns:

Addelinaa,

Ce te impiedica sa cumperi cartea? O gasesti la marile librarii.

Chiar daca ai gasi-o in format pdf, e mai mare chinul sa o citesti asa.

Eu zic ca merita investitia happy.

Despre Jocul Seductiei poti citi dand click pe link.