| kityme28_5950 a întrebat:

Imi puteti recomanda o carte cu povesti paranormale, cu fantome sau spirite? imi place sa citesc ceva de genu...multumesc anticipat...

10 răspunsuri:
| evoke a răspuns:

Pai carti nuh stiu:D

Dar poti sa te uiti pe Discovery Chanel vinerea de la 22 pana la 00.
E o emisiune *Fenomene Stranii*:D

Sau...mai stiu un site cu povesti de genu;))
http://www.roportal.ro/discutii/ftopic54009-20.html

acesta e:D

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Tormenthappy
si
Se Arata Furia Oarba de John Saul

| darkeyes a răspuns:

Din colectia Cronicile Wardstone de Joseph Delaney pe care le ador:X iti recomand toate cartile
Cartea intai:Ucenicul Vraciului
Cartea a doua:Blestemul Vraciului
Cartea a treia:Secretul Vraciului
Cartea a patra:Batalia Vraciului
si inca 3 carti dar nu stiu cum se numescbig grin cauta si tu pe nettongue daca ti le cumperi sa le citesti in ordinehappy eu le am doar pe cele 4 tongue si le ador:X Te pup

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Cea mai buna este "616 totul este infern", de la editura Tritonic. E o carte foarte buna!

| deffect a răspuns:

Uita-te pe discoveryhappy

| KiddoC a răspuns:

Ai putea incerca Ucenicul vraciului, Blestemul vraciului, etc. Eu le-am citit si sunt super infricosatoare! Cand am ajuns la capitolul 9 de la cartea cu Ucenicul n-am mai putut citi decat ziua urmatoare, muream de frica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harry potter daca nai auzit pana acum si cronicile wardstone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

John guy

| khiflutza a răspuns:

...sau ai putea sa cauti carti de Steven King.