| iSpeed a întrebat:

Imi puteti spune care este cea mai puternica rasa la jocul shakes and fidget? deoarece inainte jucam pe mage dar am vazut ca el nu poate opri atacurile si m-am apucat de un warrior dar el are atacaul foarte mic asa ca mai stiu cu ce sa joc sad ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| LaLooxD a răspuns:

Si razboinicul e bun pentru ca spre deosebire de scout si mage ar si aparare dar si un plus mare de viata, eu am un razboinic pe server 1 ro (lv 26 deocamdata, cu antrenamentele bine puse la punct)si reusesc sa bat arcasi si vrajitori cu nivele superioare happy, sper ca te-am lamurit in legatura cu razboinicul, bafta la joc!

| MicutulJonny a răspuns:

Eu sunt mage, am lvl 55, magul este bun in atac, razboinicul este bun in aparare iar arcasul este echilibrat, si da magicianul nu poate bloca atacurile dar nici nu poate rata; P

| MaryRocK a răspuns:

Asa e facut jocul mage bate scout (arcasu) scout bate warrior warrior bate mage... (asa e de pe la 20+)Iti recomand magewinking eu joc de 2 ani pe sv1(us) si mage mi se pare cel mai bun