| ksuper31 a întrebat:

Imi puteti spune cate expansiuri are The Sims 3? Si dac puteti sa mi le enumerati... Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| JustMeBăi a răspuns:

Sigur: 1. World Adventures 2. Ambitions. 3. Late Night.

World Adventures permite jucatorilor sa viziteze Franta, Egipt sau China. Pot sa caute comori. Pot juca rolul unei mumii si pot sa moara prin cursa unei mumii sau capcane.

Ambitions are un oras nou numit Twinbrook. In Ambitions jucatorii pot sa-si spele rufele murdare, sa mearga la serviciu si sa controleze un Sims cum lucreaza. Are nou un salon de tatuaje si servicii noi.

In Late Night noul oras este Bridgeport. Jucatorii pot fi vampiri. are nou: barurile, lifturile, zodiile (n-au importanta), hot tubs si multe altele.

Stuff Packs: High-End Loft Suff si Fast Lane Stuff.

Si editii:

The Sims 3
The Sims 3 Collector's Edition
The Sims 3 Holiday Collector's Edition
The Sims 3 Commemorative Edition si
The Sims 3 Deluxe.

Mai multe detalii aici:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Sims_3

si aici:

http://sims.wikia.com/wiki/The_Sims_3

1 răspuns:
| ksuper31 explică:

Super raspuns imi poti spune de unde downloadez the sims 3 Ambitions? pls