| Maria_8013 a întrebat:

Imi puteti spune cum este The Sims 3?

Răspuns Câştigător
| Alessandraaaa a răspuns:

Aproape la fel ca The Sims 2:XTot la fel iti poti face familia tha:X
Diferenta este ca:poti merge cu masina prin oras:X poti pescuii, iti poti face job:X

4 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Grafica mi se pare mai slaba decat in Sims 2, dupa parerea mea! Poti face multe lucruri, dar dupa un timp te plictisesti, plus ca timpul si cand il dai sa se deruleze la maxim, trece foarte incet, deci cand simsii dorm, tu te cam plictisesti! Eu am incetat sa ma mai joc Sims de cativa ani, e deja banal! Mai bine incearca alte jocuri. FUnda?

| PotHed a răspuns:

Pai e destul de fain =)
te-ai lamurit asa-i? ^^
ok pai da e mai tare decat sims2 datorita faptului ca ai mai multe optiuni un nou look ca sa spun asa. grafica. pff mda e si ea buna dar dupa parerea mea nu suficient de buna ^^
nu sunt schimbate prea multe dar sunt cateva chesti noi pe care le poti face. poti sa il incerci chiar tu si sa vezi ce crezi despre el tongue

| chie a răspuns:

Maria, nu stiu de ce naibii i-ai dat funda lui Barbie asta, deoarece raspunsul ei e irelevant si de doi bani.
Fetita144 si Paul au avut raspunsurile mult mai complete.
Au dreptate, grafica lasa de dorit si parca te plictiseti la un moment dat.
Singurul avantaj e ca te plimbi prin tot orasul, fara sa iesi din casa ta initiala.
Insa nu mai e aerul ala de familie fericita pe care Sims-urile anterioare il ofereau.
Eu m-am jucat toate extensiile aparute pentru Sims 3 si chiar nu se merita sa-i ia locul Simsului 2.
Mai bine ai ramane la 2! Eu acum mi-am downloadat toate extensiile posibile pentru acesta, le instalez si cu ala raman pana la Sims 4! Sa vedem ce-o fi de capul aluia.

| sKaTeRu16 a răspuns:

Jocul este foarte bun, mai ales ca poti face multe lucruri in plus fata de sims 2.Iti recomand sa te uiti la trailer inainte sa te joci sau la un gameplay pe youtube. happy