| мιcυтѕαααα a întrebat:

Imi puteti spune cum sa imi sterg arhiva de la Google Chrome? Stiu ca trebuie sa intru la History si acolo nu mai stiu ce sa fac ca sa o sterg.

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Apasă CTRL+H, în partea dreaptă ai Editați elementele, bifezi ce dorești să ștergi și apeși pe Eliminați elementele selectate.

2 răspunsuri:
| TheYoyogabi a răspuns:

Ctrl + H si iti apare toata istoria...

| TreiSurori a răspuns:

Pai sus in colt dreapta este o chestie seamana cu o unealta[Custozime and control Google Chorme] dai clik pe ea si mai jos vezi History [Istoric] dai click si tot sus in dreapta scrie edit items dai click acolo si iti apare Clear all browsling data dai clik si iti apare un dreptunghi iti apare The pas Hour The past day etc...iti alegi una de acolo si dai acolo jos pe clear browsling data! Funda?