| Loly a întrebat:

Imi puteti spune si mie data nasterii, inaltimea, greutatea, culoarea ochilor si masurile lui Liviu Varciu? Am cautat pe net dar nu am gasit nimic. [dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| Dnnx a răspuns:

Pai 17. 03. 1981(29 ani), 1, 74 m, 72 kg, ochi caprui.

3 răspunsuri:
| PeAcE a răspuns:

Nume real: Liviu Vârciu
Alias: Liviu de la L. A.
Data nasterii: 17 Martie 1981 (29 ani)
Zodia: Pesti
Locul nasterii: Constanta
Status marital: divortat
Copii: Carmina Maria
Culoarea ochilor: negri
Culoarea parului: negru
Educatie: Cursurile Scolii Populare de Arta – Sectia de Canto

Masurile nu le stiu...batting eyelashes

| katy2010 a răspuns:

Http://www.starmania.ro/star/liviu+varciu_mmn.html

aici poti vedea aproape tot

fara greutate si inaltime, insa le poti vedea si pe acestea daca iti faci cont si te loghezi...

funda?:):*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are mai mult de 1, 74. L-am intalnit la o terasa si am facut comparatia.Are aprox 1. 80, maxim 1, 85.