| raresel a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste carti gen darren shan :circul ororilor, adica niste carti care sa aiba aventura dar si o nota de horror in ele,

Răspuns Câştigător
| dienisor a răspuns:

Paibig grinragon si alte povestiri macabre, Intuneric, Casa intunericului, O moarte suspecta, Sunt o legenda, Cutia cu fantome, Omul cu briciul, Azazel, Viu sau mort, Nu ma puteti speria!, Haita, Nopti cu ploi si stele, Demonii, Povesti incredibile, Misterul morti din strada Jubilee te rog funda? desemneaza-l castigator please