| Marian2000 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste planuri pentru vacanta? Voi ce veti face vacanta asta? Va astept parerile

Răspuns Câştigător
| NiceBrownEyes a răspuns:

Hey.buna.Poi eu merg la bunici.stau vreo 3 -4 saptamani. apoi ma intorck akasmai stau2 saptamani si merg cu familia si niste prieteni cu cortul prin inconjurul romaniei... apoi merg la mare o sa fie super.vara astaa.tuh ce o sa faci?

3 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Buna!

Voi merge in tabara \m/ si mai vreau inca una dar sa vad daca mai vine vreun prieten... voi merge la bunici straight face nu ma incanta ideea da', voi merge cu prietenii la teniswinking, in oras, zile de nastere si asa mai departe un singur lucru stiu... nu ma voi plictisi.

| BlueEyes a răspuns:

Eu si iubitul meu avem un plan de vacanta f. simplu : ziua ne relaxam pe plaja si noaptea mergem in cluburi cu prietenii.

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Distreaza-te !