| SadBoyForever a întrebat:

Imi puteti spune videoclipuri foarte infricosatoare pe care le-ati vazut pe youtube?

Dar, vreau sa spun...INFRICOSATOARE, nu gluma!

Adica, nu vreau sa apara o poza cu o fantoma si sa faca doar "bau", vreau videoclipuri d-alea care sa te sperie ca lumea! Cel care scrie link-urile cele mai multe i-a funda!

7 răspunsuri:
| Muhteşem a răspuns:

Deci mi s-a facut piele de gaina cand am auzit asta

http://www.youtube.com/watch?v=Y8W7TfLP_Vk

| SadBoyForever explică:

@ GEORGE: din nefericire, o stiam crying

| JusTMeEmmY a răspuns:

Cauta pe youtube paranormal activity(sunt multe video dar in unul m-am speriat dar nu mai stiu care bft la gasit)

| myssu a răspuns:

The greaget
the greaget2
the greaget3
the greaget4
the greaget5
smug

| rose_4736 a răspuns:

Drept sa zic nu am cum sa te ajut asa ca...,, bau''! 1! 1! 1

| BloddyDoll a răspuns:

Cradle of filth-scorched earth erotica