| RomanMandruPanaMor a întrebat:

Imi puteti sugera un svr de mt2 privat romanesc(www.metin2.ro nu-i privat+ca ii slab rau) si daca nu cere hamachi ii perfect nu doar ro dar asa sa fie interesant(in caz de ceva add hd_bogdan)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.longju3.us, dgp in shop, falcon, tot tacamul :)

299 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nunta dansezi si cam atat, Sall

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.metin2gx.ro/down.php Dar trebui-e sa mai descarci ceva pentru a merge scrie pe google:metin 2 GX si da pe al doilea sait pentru al downlada si dupa, du-te inapoi si da pe primul sait pentru a downlada continuarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpar cont de metin 2 ro cine are sa adauge adresa de mess:aky_aku70 pls
si un svr misto e ever-metin2winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog cei care joaca metin35 plss adaugati adresa asta de mess:aky_aky70 va rog
www.metin35.com cel mai tare svr ca am jucat acu un an si ceva dar cand sa intru azi nu mai merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va dau eu un server super tare :D:D http://frzmetin2ro.servegame.com/forum/ e simplu si e pe ro:D:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MA pls poti sa-mi dia si mie servaru privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http//:funhousemt2.servergame.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da joaca metin2ro tim i ff buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu vreo 10 servere private de mt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sagita pe metin2
aries

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pulamt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un cont pe blacknight mt2, e foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metinp.uv.ro sa vezic e misto
e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 gx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau fum mt2 servere private dar nu il gasesc nicaieri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ajuta-ma sa fac sv meu privat cel mai tare idu meu ii balan_andrei99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc http://www.betamt2.net/ dupa mine este super tare mai ales ca este in italian si eu am facut cursuri d italy /asah ma rog...mt2beta are armurile de la lvl 1 pana la lvl 54 adica:calugar/mortala/solzi si armura de aur... armele sunt pana la lvl 50 le gasesti la ala de arme poti sa iti schimbi regatu oricand, ce sa mai zic, pietrele le gasesti la neg d diverse toate sunt +4/super tare joku!:D Km atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Mt fain SlimMetin2 e cu hamachi. Siteul de register si de downloadat clientul le gasiti pe http://www.slimmt2.tk/. Eu va sfatuesc sa va bagati pe reg rosu pentru ca sunt eu GM si v-a dat ce vreti. Daca nu gasiti reteaua hamachi bagati id de mess razvan_filip96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mt2 Bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia metin2 GX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ia-l pe asta : www.metin2GX.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mt2 tim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.empiremt2.eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu cel mai fain sv s-a deschis in 2010 se da lv 99 arme de lv 60 is sus si king bonusurile se ia dela negustoru de armuri daca nu e ceva in regula vb cu mine GM add: dragon_zp44 sau vorbiti cu playeri http://haosm2.forumz.ro/portal.htm e forumu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu un sv fain de metin2 se da lv 99 arme de lv 70 is sus king eu is GM daca e ceva neinregula vb cu mine sau cu alti playeri http://haosm2.forumz.ro/portal.htm add: dragon_zp44

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah incearca frate www.mt2flamek.ro cel mai tare iti garantez. Daca nu merge cauta pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.blacknightmt2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi anonim cu longju

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va dau eu baaaaaaaa id stefanfan20
e mai misto ca ale voastre numai ca e pe hamachi