| Raul100 a întrebat:

Imi puteti zicee pls un metin frumos cu rate 1000 sau peste in still de revomodial adica cu king la shop si sa fac usor itm epice sa nu imi spuneti metinuri ca hammer sau din astea ce te da lvl maxim direct... A da si fara Light sau oriental.

2 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Hammermt2, pvp, tot ce vrei la shop lvl 254 din prima lvl max 255, dupa parerea mea cred ca e cel mai usor sv de mt 2

| ValyHD a răspuns:

Va rog acordatimi si mie un VOT :D http://www.metin2zone.ro/concurs/vot.php?player=AsaCaVoi