| Niciunnume a întrebat:

Sall! Vreau un metin pvp cu arme epice, cu king sa mearga site-ul dar nu oriental, hammer, val mondial, light, pe astea le-am jucat deja vreau ceva nou funda cu cea mai mare placere

7 răspunsuri:
| bogdanz04 a răspuns:

Www.metin.tdlgaming.com/alcolicii/ cand downloadezi jocul si intri in el sa te loghezi pe serverul alcolicii. Funda?

| Niciunnume explică (pentru bogdanz04):

Nu pot sa downloadez tdl se blocheaza

| bogdanz04 a răspuns (pentru Niciunnume):

Nu stiu ce are ca la mine merge depinde ce bowser folosesti daca folosesti mozzila, opera sau chrome merge dar cu explorer nu prea ala e bun doar pentru live tv

| didragasimi a răspuns:

Eu iti recomand sa incerci metin2 lunaris esti super jos si eu am lvl 115 si arme si armuri modate. sper sa-ti placa funda plz

| Niciunnume explică (pentru didragasimi):

Nu pot sa imi fac cont pe lunaris