| inlove96 a întrebat:

Imi spune cineva daca se pot sterge intrebarile mele de pe acest site? Si daca da cum?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca intrebarea mai are optiunea Editeaza o poti sterge de acolo. Daca nu mai are aceasta optiune mai ai doua posibilitati: 1. O raportezi ca avand continut obscen/ilegal, caracter irelevant, neinteligibil sau spam, dupa caz. 2.Scrii un mesaj din CONTACT si o rogi pe Stela sa o stearga, indicand URL-ul intrebarii. Succes si numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Repet pentru a treia oara: poti sa trimiti o cerere la CONTACT (sus) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci, mai rogi si pe un prieten, ca sa te ajute. Atunci postarile respective nu vor mai fi vizibile pentru ceilalti. Dar doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot. Succes!

| Annitu a răspuns:

Nu se pot sterge!

| Annitu a răspuns:

Nu se pot sterge!

| Sconcsiş a răspuns:

Nu se poate

Răspuns utilizator avertizat