| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot sterge intrebarile mele? Multumesc.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Site-ul nu are această opțiune!
Ai în schimb trei posibilități: contact@tpu.ro, clic pe CONTACT din pagina ta și pe privat Ralucăi (adminul site-ului, Raluca TPUro).
Raportarea nu are treabă cu solicitarea ta expres.
Pa, pa.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca ele sunt aici ca toata lumea sa poata invata ceva atat din intrebari ca si din raspunsuri. E ca in viata, o data ce ai spus/facut ceva, acel ceva nu poate fi retras sau sters. Ne invata multe despre responsabilitate si asumarea faptelor noastre.

| Petronela a răspuns:

Contacteaz-o pe raluca(administratoarea)porintr-un mail la contact:http://www.tpu.ro/contact in care sa-i soliciti steregerea intrebarilor tale. Fundita?