| Sarucka a întrebat:

Imi spune si mie cineva ceva despre lady popular?
de ex cum sa fac bani?

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

Pai bani se fac jucand jocuri
Exemplu:Razuieste, Conecteza Punctele, Sudoku(Greu)
Se mai pot face intrand la optiuni si dai unde scrie link-uri dai click pe fiecare si vei primi cate 5 dolari(fiecare).
Sau poti sa iti faci iubit ducandu-te la Disco(La Mall), iti va da 50 de dolari si 50 de puncte.
Apropo trebuie sa ai nivelul trecut de 1 ca sa-ti poti face iubit.
Si mai poti face bani ducandu-te la Mall la Buticul Misterios.(100 dolari)
Sau poti schimba diamantele in dolari.
Anul Nou sa iti aduca fericire si sanatate.
Cu drag,
GaBBrieLA BiBuuu`

Pa, pa`!:*

2 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

La acest joc trebuie sa fii atenta cu domnisoara ta.Trebue sa ii dai de mancare, de baut, sa se spele, sa o faci fericita si sa fie sanatoasa.Ai 8 diamante pe care nu trebuie sa le termini, sau poti sa castigi diamante.Banii ii castigi ducandu-te la munca pe perioade de ore mai mari, ca venitul sa fie mai mare, sau sa le castigi la jocurile de acolo. Punctele le castigi tot la jocuri sau daca iti faci un tatuaj de exemplu primesti 100 de puncte, dar si in fiecare zi iti baga 30 de puncte.Nivelele le castigi daca indeplinesti anumite scopuri.Nu trimeti mesaje la alte domnisoare daca nu esti la nivelul 3, sau nu poti sa provoci alte domnisoare numai daca esti la nivelul 5 sau 3.Jocurile le poti juca doar o data pe zi, poti sa te duci la mall sa-ti cumperi lucrurile dorite.Am spus tot ce stiam, dar daca imi mai amintesc anumite lucruri iti trimit un mesaj.

| b3tty a răspuns:

Pai jucand jocuri
Facanduti iubit pentru ca si iubitul iti da bani in fiecare zi
Poti schimba diamante in dolari
Ducandute la munca...
Spe ca ti-am fost de ajutor
PaH!