| SayCheesexD a întrebat:

Imi spuneti daca voua vi se pare filmul A Nightmare On Elm Street foarte foarte de groaza? Daca da, atunci spuneti-mi un film horror [ nu foarte horror sa mor de frica, ca la noapte in home alone laughing ] si sa imi aratati unde pot sa il vad?
Funda :*:*

1 răspuns:
| katy a răspuns:

L-am vazut mai demult, iti sugerez oricum sa nu te uiti noaptea la eltongue ai putea sa te uiti la Frozen nu e de groaza dar te inspaimanti de ce ai sa vezi acolo e vorba de 3 tineri care raman blocati intr-un telescaun iarna la munte si ai sa vezi prin cate trec saracii, e dragut filmul.altul horror ar fi Mirrors dar nici asta nu ti-l recomand sa-l vezi noapteahee hee,Interview with a Vampire la asta te poti uita e dragut si joaca actori buni, Brad Pitt in personaj principal si Tom Cruise personaj secundar, cam astea imi trec prin minte acum