| Vannne a întrebat:

Imi spuneti niste programe de modificat poze

Răspuns Câştigător
| Kesha1428 a răspuns:

Uite cateva:pizap.com,funphotobox.com,photofunia.com,caption.it,blingee.com,gramfme.com,picnik.com.pixer.us,onlinephototool.com,poho.to,funny.pho.to,writeonit.ro,dumpr.ro,faceinhole.ro,imagechef.ro
Sper ca te-am ajutat... Funda? big grin

4 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

Cel mai bun e Photoshop

| XLidiaX a răspuns:

Eu folosesc picnik.com si este foarte folositor. E gratis, dar se inchide pe 19 aprilie. Totusi, din aceasta cauza poti folosi toate 'uneltele' de editare premium. Poti profita de el la maxim pana in acea data. Spor la editat!

| ƒℓαωℓєѕѕ a răspuns:

PhotoScape,Taaz,pizap,PhotoShop,GIMP,Picnik,LunaPic,Magmypic,Makeover,Hollywood Hair Makeover,Picasa,imikimi,PhotoInstrument, PhotoShine, Photoflexer

| stephy21 a răspuns:

Buahi is mai multe da eu folosesc des pizap.com e mai bun decat toatewinking...deci fundoiu?big grinhee hee