| nimeni_5555 a întrebat:

Imi spuneti si mie ceva filme tari? comedie sau actiune.Va mutumesc

Răspuns Câştigător
| Macho a răspuns:

Actiune: The Banlieue 13 --->1 si 2. super faine. parkour combinat cu actiune, negri, arme, droguri.are de toate filmul asta, ti-l recomand.
Never Back Down - Cuvintele sunt de prisos- e superb.
La comedii incearca : Spread, unul din cele mai reusite filme de anul acesta, cu Ashton Kutcher -Macho man de Los Angeles, baiatu nu are nimic, nici bani, nici unde locuii, dar are sarmul care ii permite sa aiba orice fata. El se da doar la alea cu bani, care ii confera o viata de vis, pana la urma se indragosteste si ramane singur. Merita vazut filmul.

Alte 2 filme la care te strici de ras: The Comebacks si The Hangover.

Vizionare Placuta!

2 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Natural born killers, American history X, This is England, Fight club, Alpha dog, Funny People, Resident evil, Underworld, Ultraviolet, Elektra, The butterfly effect(asta ii psihologic da ii foarte fain)Bloodrayne, The eye, The premonition,
Comedii:Whatever it takes, The new guy, What happens in Las Vegas, I love you man, You stupid man, 50 first dates

| MM a răspuns:

Comedii : The Ugly Truth, The Proposal, Yes Man.