| gabitzuuu11 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste jocuri misto dar sa nu fie cu impuscaturi si sa fie putin mai vechi cam 2007, 2008! bineinteles ca ofer funda raspunsului cu cele mai misto jocuri

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mafia 2

| frikk a răspuns:

Conter-strike(steam)

| cupru a răspuns:

Buna!
Am niste jocuri frumoase.Cauta 0pe google: transformice, pandanda, webkinz (desi e pentru copii), atlantic penguin si club penguin.Iar daca doresti jocuri pe care le poti descarca, am si cateva din astea:
Tomb2 ( 3 sau 4...etc. s-au facut pana la 8 dar 8 e violent.Cel mai frumos e Tomb4),Hercules,Farmania,Farm Frenzy, etc.Mai cauta pe net si vei gasi. Fundita? puppy dog eyes

| gabitzuuu11 explică (pentru cupru):

Ok mersi dar mai astept.Dar am zis fara impuscaturi