| Ioanica a întrebat:

Imi spuneti si mie parerea voastra despre cartea "cinci saptamani in balon " de Jules Verne in 10 randuri?

Răspuns Câştigător
| lyly95 a răspuns:

Pentru mine a fost plictisitoare...nu imi place in genral Jules Verne... daca vrei sa citesti ceva de aventura iti recomand karl May

| HDeNiSaR a răspuns (pentru lyly95):

Din cauza ta nici mie nu-mi place jules verne...nu ai o influenta tare bună asupra mea.

| lyly95 a răspuns (pentru HDeNiSaR):

Ei da...ti-am recomandat eu vreo carte urata?

| HDeNiSaR a răspuns (pentru lyly95):

Numai una? încă câte... glumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandeam eu ca trebuie sa incepeti cu jurnalele de lectura si temele de vacanta in curand...

| Ioanica explică (pentru anonim_4396):

Te-a apucat pe tine sa pari mai desteapta.uh?