| Catafu a întrebat:

Imi spuneti si mie plz de ce prezinta mirela boureanu vaida emisiunea nora pentru mama? ea va prezenta in continuare? s-a intamplat ceva cu gabriela? imi spuneti plzz... dau funda ...mrs anticipat

2 răspunsuri:
| happynela a răspuns:

Pentruca au dato turci afara.a cerut mai multi bani si nu a vrut sa isi mai prelungeasca contractul pe 5 ani, deoarece vrea sa faca si ea un copil.de accea a intervenit mirela boureanu pentruea si ea prezinta si noul sezon. gabi sa reimpacat iar cu turci.si iau o ferit un nou program pe kanal d. draga mea prietena

| gaby08 a răspuns:

Ea are probleme de sanatate (temporar)