| Catafu a întrebat:

PLZZ TPU imi ziceti si mie de ce prezinta mirela boureanu vaida emisiunea nora pentru mama? ea va prezenta in continuare? ce s-a intamplat cu gabriela? plzz raspundeti. DAU fundita

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

In aceasta saptamana Gabriela Cristea este inlocuita de Mirela Boureanu Vaida. Gabriela Cristea are ceva probleme ce necesita rezolvare si trebuia inlocuita de cineva pentru ca emisiunea sa continue.
http://npm. spam/mirela-boureanu-vaida-gazda-emisiunii-nora-pentru-mamain-aceasta-saptamana/