| ƒℓυχ a întrebat:

Imi spuneti si mie un server privat de metin2 cu toate ratele 1000% sau daca merge unul cu rata mai mare >:, eu joc Metin2 United, dar ala nu merge si nu stiu de ce. Daca stiti de ce nu merge includeti in raspuns si asta. Si cand imi ziceti un server misto scrieti si linkul de la site plss happy Thank you!

Răspuns Câştigător
| VitaminaEsiB a răspuns:

Http://metin2.flamek.ro/
e cu toate 1000% ^_^
da si eu joc united si am king2 si arma de 110 si sunt ninja
funda PLS!:) =))

1 răspuns:
| 19666Aurelian19777 a răspuns:

Cine imi da si mie un server ca light sau hammer ca nu stiu dar acelea numi mergeau imi dati plz?