| Nova21 a întrebat:

Imi spuneti un site de unde pot cumpara jocuri printre care e si Minecraft (nu vreau minecraft.net) Funda

Răspuns Câştigător
| Anddii a răspuns:

Minecraft original doar de pe minecraft.net poti sa ti-l iei. ai citit cu atentie?
De pe alte site-uri ori sunt facaturi false ori SIGUR SIGUR nu gasesti... Funda?

2 răspunsuri:
| Anddii a răspuns:

Salut.
Minecraft Original sa il cumperi doar de pe minecraft.net poti sa ti-l iei.
Site cu jocuri : http://www.emag.ro/jocuri-pc/l

| Nova21 explică (pentru Anddii):

Da nu ii minecraft pe eMAG

| Anddii a răspuns (pentru Nova21):

Minecraft original doar de pe minecraft.net poti sa ti-l iei. ai citit cu atentie?
De pe alte site-uri ori sunt facaturi false ori SIGUR SIGUR nu gasesti... Funda?