| Lucul a întrebat:

Îmi spuneți va rog locuri abandonate in alba Iulia?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce gasesti palpitant in a merge in locuri abandonate? Nu esti primul care a mai intrebat asa ceva.

| Simpatic a răspuns (pentru darrio2007):

Corect,unii cu locuri abandonate altii cautau locuri bantuite, pare ceva cool si creepy pentru adolescenti, cei care nu au aflat inca ca nu exista nici fantome
pentru cautarea locurilor abandonate ma gandesc ca doresc sa pote face chestii fara sa poata fi vazutiwinking

| darrio2007 a răspuns (pentru Simpatic):

Asa este, să tragă ceva prafuri pe nas.

| Simpatic a răspuns (pentru darrio2007):

Da happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cimitirele, mergi si viziteaza le

| gabicoo a răspuns:

Prefectura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate locurile Abdonate și clădire Abadonate sunt locuințele "oamenilor" drogați Alcooliști violatori pedofili criminali toți "oamenii" de pe străzi care nu au unde locuri se îngrămădesc se ascund locuiesc în locurile Abadonate acel locuri pe care voi le considerați "băntuite" "cool" "mișto" "Aventură" nimic în locurile alea nu va poate aduce distracție normală decât probleme grav de mari mai ales find Vara toți drogați și bochaetari Alcooliști se ascundă în acele locuri pline de "oamenii" agresivi violatori pedofili criminali pușcăriași care nu au unde locui drogați boschetari stați liniștiți și deschidețivă ochii căci în asemenea locuri veți aveți necazuri probleme grav de mari nu va jucați cu viața nu va jucați cu sufletul voastră căci Doamane Dumnezeule ferește de naczuri și probleme. Locurile Abadonate Clădirile Abadonate casele Abadonate sunt locuințele alor criminalilor pedofililor drogaților bochestarilor violatorilor "oamenii" fără frica lui Dumnezeu locuiesc în acele locuri care va pot face rău acei "oamenii" acei "oamenii" și își vor bate joc de viata voastră sufletul vostru Doamne Dumnezeule fereștei de necazuri și probleme pe copii ăștia.

| ioana748 a răspuns:

Da le incolo de chestiuni despre abandon.
Mergi in parc, e soare afara.