| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog pe ce canal incep filme de groaza si la ce ora si daca vreti cam cum sunt. O colega mi-a spus ca incep la Discovery dupa miezul noptii. Mersi

4 răspunsuri:
| MeMeMe97 a răspuns:

Pe KanalD in fiecare seara dupa ora 22:30

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu aia cu Bloody Mary si n-am sa fac dar mersi o sa vad filmul, cred, mie putin frica.

| fostCont a răspuns:

Daca iti plac lucrurile de groaza cauta filmul bloody mary si te asigur ca nu te mai duci la baie eu am patit am facut si p mine

| marishkanu18 a răspuns:

Prietena aia a ta nu cred ca s uita pe discovery pentru ca pe discovery sunt doar documentare. nu filme dar intr-adevar exista cateva documentare mai horor de ex( fenomene stranii) si filme horror sunt pe orce program acum depinde dar te poti uita pe net linistita... succes!