| DanyXhell a întrebat:

Imi trebuie o cusca pentru. hamsteri, mai mare.
Am 3 hamsteri si nu cred ca au destul loc intr-o cusca normala, plus ca in rotita nu mai incap sa se dea si acoperisul casutei nu mai este stabil.
As cumpara o cusca dar, nu am bani destui pentru. a-mi lua inca una.
Daca cineva are o cusca destul de buna care nu-i mai trebuie, i-as fii recunoscator daca mi-ar putea oferi mi-e aceasta.
Eu sunt din Sighisoara si daca v-ati putea deplasa ar fi ok, dar in cel mai bun caz sa locuiti aici.
Funda.

Răspuns Câştigător
| YTBDrawingBase a răspuns:

Mai frate daca stai la tara e foarte simplu o poti face din lemn si plasa de rabitz mica[cadrul] si interiorul tot de lemn[decor]ii faci niste picioare de lemn, sal tii saltat de la sol sau eu stiu unde-i tii... daca esti la oras e greu sai intretii...iti spun eu,fatio singur din cuie,scanduri, paie rumegus, etc.sa vezi ce fericiti o sa fie fale conditii asta-i tot ce conteazahappy