| alina98 a întrebat:

Imi trebuie si mie un nume pe facebook! Urgent! Numele meu este Alina Andreea! Va rog frumos sa ma ajutati! Dau funda! PROMIT!

Răspuns Câştigător
| ღClauuღ a răspuns:

Uite cateva idei:
Alinutza Andreeutza
Aly Deea
Alina Andreea
Alinush Deeutza
Alliii Deea
Cam atat mi-a trecut prin minte, fii creativahappy

7 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

"Alina Andreea" thinking nu vad de ce nu ar fi bun.

| IlieRg a răspuns:

Pai depinde de ce vrei: ali-any, alina-andreea,

| elenaangela12 a răspuns:

Poti pune prenumelele tale si numele de familie eu asa mi l-am pus

| Michael96 a răspuns:

Pai poti sa iti pui frumos Alina Andreea sau Andreea Alina! happy

| raLuca_1580 a răspuns:

I am deea(d la andreea sau in loc d deea poti pune aly, depinde cum iti place tie thinking ) doar alina/andreea...mai idei dar acum tresa ies laughing)

| alfredas a răspuns:

Parerea mea este sa iti folosesti numele ca sa te poata gasi cine te cauta. Si Alina si Andreea sunt o gramada si nu te vei deosebi de ele.

| crazyromania a răspuns:

Ai putea pur si simplu sa-ti pui numele tau, e un nume foarte frumos. Dar daca vrei ca o porecla.iti recomand Alli Alle

Întrebări recente