| Delyaa98 a întrebat:

Imi zice cineva o porecla pentru un prieten? Il cheama Serban.

Răspuns Câştigător
| zNCrys a răspuns:

Poreclele nu se pun tot timpul in functie de nume.Se pun si in functie de caracter sau o porecla legata de ceva ce a facut.
De exemplu pe mine ma cheama Cristi si mi se spune Stix.Ce legatura are una cu alta? laughing Ai putea sa ii zici si "supica".
Tu daca il cunosti bine poti sa ii pui cea mai buna porecla.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Shebo, Sher happy etc`

| adytza0700 a răspuns:

Huidu

| Oanu86 a răspuns:

Depinde... Cum arata nu ai putea sa-l caracterizezi si dp iti voi raspunde!