| CodrinValentin a întrebat:

Am un prieten pe nume DANY si am nevoie de o porecla pentru elbig grin care imi zice si mie o porecla pe placul meu primeste

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

"mica fumigena ", "bombastic kid " laughing

6 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

... pai poreclele sunt apelative alese in functie de caracterul omului si zicandu-ne numele nu ne-ai ajutat prea mult sa stii...
Poti face testul asta :
http://www.clopotel.ro/......otrivi-182
Sper sa gasesti una insa mie dani mi se pare un nume dragut suna mai bine ca unele porecle si vezi ai grija ce alegi ca porecla sa nu il jignesti. :) noroc!

| CodrinValentin explică (pentru AnonimaOk):

Pai el e in clas a 6 ( a termiant ) fumeaza, mai glumet cate o data, are 13 ani.

| AnonimaOk a răspuns (pentru CodrinValentin):

"mica fumigena ", "bombastic kid " laughing

Răspuns utilizator avertizat
| elisabet2000 a răspuns:

"MalboroBoy"