| deefny_8061 a întrebat:

Imi ziceti si mi-e cum sa ma inregistrez pe Second Life? m-am inregistrat da am nevoie de ajutorul vostru. Am download jocul, imi cere numele de familie si prenumele avatarului meu, dar la parola, cum sa zic, am uitat-o si dau la mi-am uitat parola si imi cere unele lucruri si nu pot trece de ele. Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici https://join.secondlife.com/? lang=en-US... apoi numele si prenumele tau real nu trebuie sa fie neaparat real ca si locatia de altfel, adresa de email insa da pentru ca va trebui sa activezi contul(iti vor trimite ei un email cu linkul de activare a contului de SL)apoi sexul, si data nasterii(trebuie sa fii majora in cont)big grin imediat urmeaza datele din second life :iti alegi un prenume iar in dreapta ai ''find a name'' unde e o lista cu nume a lor iar daca nu au lista activa cauta-ti tu un nume; apoi parola (tine-o minte pentru ca si eu am uitat-o si am sunat la ei sa imi iau alta )) iti alegi un avatar, intrebare de securitate, text de securitate si gatahappy apoi mergi in adresa de email sa activezi contul(click pe linkul de la ei etc) si intrii in joc...prenumele mai intai, numele si parolabig gringood luck si cand ajungi spune-mi si mie sa te scot la un cicobig grinrolling on the floor

3 răspunsuri:
| uNu_2249 a răspuns:

Asa si mie sad

| deefny_8061 explică:

Deisee, am incercat, m-am inregistrat dar imediat dupa ce m-am inregistrat mi-a dat un cont PayPal si nu reusesc sa-l trec, ma ajuti si la asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se face cont la second life?