| CamyAngel a întrebat:

Imi ziceti si mie niste farse de 1 aprilie plizzz?big grin:XXtongue:XXXXXXXXXX

1 răspuns:
| Roshketz a răspuns:

Cautati cateva clase la scoala si faceti schimburi intre voi, astfel incat sa incurcati profesorii tare de tot. Un exemplu ar fi 10A 10B si 10C...Sa mearga cei de la 10A in clasa celor de la 10B, cei de la 10B la cei de la 10C si, evident, cei de la 10C sa mearga la 10A (nu stiu in ce clasa esti, a fost doar un exempluhappy )