| Larisa888 a întrebat:

Imi ziceti va rog niste chestii pe care le pot posta pe facebook pe wall-ul meu?

Dau funda! :X

Răspuns Câştigător
| Deeee1998 a răspuns:

Pentru inceput poti posta niste statusuri adevarate de prietenie sau de indiferenta, clipuri video diferite genuri de muzica si gasesti si pe net diferite chestii amuzante iti da un cod dupa iti cere sa il postezi coment sa stergi un plus si pe urma sa il lasi comment.O sa.ti apara tot felul"te vreau langa mine, te iubesc". stii tu
Funda:d?

5 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Poți orice

| sutinoo a răspuns:

"Let's get crazy!"

| ChrissBeibii a răspuns:

Buna! poti posta muzica de pe youtube,prin share on facebook, diferite statusuri, joculete. Sper ca te-am ajutat.Pa pa.happy:*:*:*

| Larisa888 explică:

Va rog sa-mi ziceti statusuri sau ceva

| eevelin96 a răspuns:

Asta mi-a placut mult:
"Daca voi aduna 70 le like-uri, in seara de revelion voi iesi in sutien si chiloti afara, voi face o poza si o voi posta.Ai si tu tupeu sa pui pe peretele tau?"
Aceasta este:X