| Sylar a întrebat:

In aceasta seara voi prezenta pe scurt inca un film ( sau poate mai multe depinde daca am timp).
The Expendables - Nu stiu daca are sens sa povestesc despre film. Enumar doar actorii : Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Eric Roberts, Randy Couture, Steve Austin, Charisma Carpenter etc.
Filmul in sine nu rupe chiar gura targului asa cum m-am asteptat eu, insa este de vazut. ( Parerea Mea). Pentru Descriere si trailer click aici http://go4all.ro/download/film/the-expendables/110.
Daca v-a place, fuga la cinema si... Vizionare Placuta!

2 răspunsuri:
| Sylar explică:

Madalina ai vazut filmul?

| Madalina_8434 a răspuns:

Nu merita efortul. Parerea mea...